ВАРТІСТЬ ПЕРЕВІРОК НА ПОЛІГРАФІ


Перевірка найманого на роботу персоналу і періодичні перевірки працюючих співробітників – 1800 грн.

Перевірка приватних осіб (ревнощі, зрада, підозра, наркотики) - 3000 грн.

 

 

Перевірка фізичних осіб в ході службових розслідувань (крадіжка, шахрайство, розголошення конфіденційної інформації) – 2500 грн.

 

Перевірки з використанням психосемантичного аналізатора «Stimul Test» - 500 грн.

 

Виїзні перевірки з використанням поліграфа – ціна визначається індивідуально

Проведення тесту на детекторі брехні експертом-поліграфологом – 5000 грн.

НАВЧАННЯ ПОЛІГРАФОЛОГІВ


Базовий курс за спеціальністю «Експерт-поліграфолог» (група з 3-5 абітурієнтів) – 2000 у.о.

Навчання роботи на поліграфі (детекторі брехні) в Києві (індивідуально) – 3000 у.о.

 

 

Курс підвищення кваліфікації для поліграфологів – 600 у.о.

 

 

 

ПРОДАЖ ПОЛІГРАФІВ


Вартість поліграфа «РУБІКОН» 1 моделі від 2800 у.о.

Вартість поліграфа «РУБІКОН» 2 моделі от 3300 у.о.

Полиграф Рубикон-1 Полиграф Рубикон-2

Ціни вказані в доларах США в маркетингових цілях. Розрахунок проводиться в гривнях по курсу Приватбанку в день платежу.СУДОВІ ЕКСПЕРТИЗИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФУ


Судова поліграфологічна експертиза середньої складності – від 6000 грн.

 

Судова поліграфологічна експертиза в резонансних справах – від 10 000 грн.

Судова поліграфологічна експертиза підвищеної складності – від 9000 грн.

 

ВАРТІСТЬ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПЕРЕВІРОК


 

Психологічне тестування по базовим характеристикам і схильностям особистості – від 350 грн.

 

Поглиблене психологічне тестування і психоаналіз особистості (аналог тестування при прийомі в СБУ), проводиться в два етапи – від 900 грн.

 

Психоаналіз з використанням психосемантичного аналізатора «Stimul Test», виключаючий суб’єктивні оцінки – від 250 грн.

 

Неінструментальна детекція неправдивої /прихованої інформації при проведенні розслідувань – від 600 грн.

 

Перевірка на поліграфі


Тестування на поліграфі

Перевірка на поліграфі від досвідчених фахівців Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів в Києві і по всій Україні. Тестування на детекторі брехні з точним і швидким результатом. Перевіримо співробітників, партнерів, дружину, чоловіка, дітей та будь-кого, хто підозрюється у брехні.


Вартість від 1500 UAH

Наука довела, що будь-які емоції, а тим більше переживання, що відчуває людина, проявляються на рівні фізіології. Зміна психологічного стану людини може бути непомітною неозброєним оком, але ось технічний пристрій під назвою детектор брехні при тестуванні все це фіксує.
Тестування на поліграфі (більш звична назва для багатьох - детектор брехні) є практикою, що застосовується в різних силових структурах і компаніях під час набору нових співробітників або ж для перевірки працюючих співробітників. Також перевірка на детекторі брехні часто допомагає під час службових розслідувань.
Професійно проведена поліграфологом перевірка на поліграфі - це один з найбільш швидких методів дізнатися правду щодо різних ситуацій серед співробітників і в родині.
Необхідно розуміти, що достовірні результати тестування на детекторі брехні залежать не від ціни, а від професіоналізму поліграфолога, котрий проводить перевірку.


Перевірка на детекторі брехні


Перевірка на поліграфі - досить поширена і можна сказати звичайна формальна процедура при прийомі на роботу в багатьох компаніях європейського типу. Також поліграф часто використовується для перевірки правдивості показань шахраїв, грабіжників і інших підозрілих осіб.


Коли потрібна перевірка на детекторі брехні


Сфери застосування такого пристрою можна поділити на три типи:


1. Для перевірки в індивідуальному порядку правдивості слів фізичної особи (наприклад, чи не має чоловік зв'язку на стороні, не вживає людина наркотики, чи не обманює близьких у важливому питанні та інше).

2. У судовій і законодавчій сфері. Часто тестування на поліграфі використовується для зняття показань у злочинних елементів, шахраїв, грабіжників, людей, що мали раніше судимості і потрапили під підозру в скоєнні або співучасті в злочині.

3. У бізнесі. Мабуть, одна з найбільш поширених на даний момент послуг - це перевірка персоналу або начальників на керівних постах. Немає простішого і швидшого методу, щоб дізнатися, як працюють співробітники і у кого які цілі на займаній посаді. Також це чудова можливість підібрати гідного кандидата на важливу посаду. Наприклад, фінансового директора, бухгалтера та інших.


Такі перевірки зараз нерідко можна побачити по телевізору. У деяких випадках це показове шоу, яке приваблює глядачів до самого процесу тестування. Але в основному це можливість зробити публічно відомими деякі важливі деталі резонансного питання або судових справ.


Як проходить тестування на детекторі брехні


Багато хто помилково вважає, що такий метод отримання інформації займає самий мінімум часу. Звичайно, по телевізору це так і виглядає. Але насправді до перевірки потрібно готуватися і займає вона досить багато часу.


Розпочинається підготовка з самого простого - добре відпочити напередодні. У день тестування експерт детально розповість, як буде проходити процедура. Одночасно хороший поліграфолог визначає загальний психологічний стан людини і найбільш доступний метод викладу питань тесту. Звичайний тест складається з 12 питань. Щоб їх пройти, потрібно приблизно витратити 5 хвилин.


У загальних рисах тестування проходить так:

  • Поліграфолог повинен надати список питань ще до початку процедури.
  • Проводиться попередня розмова, в ході якої можливо уточнити незрозумілі моменти по запропонованим питанням.
  • Проводиться налагодження обладнання, яке дає можливість визначити психологічний та фізичний стан опитуваного.
  • Тестування проходить в спеціальному кріслі, на передпліччя і пальці опитуваної особи одягаються датчики і манжета пульсометра.
  • Далі починається тестування. Перерва між сеансами тестування становить 10-15 хвилин.

Важливо пам'ятати, що перед такою перевіркою нервуються навіть ті, кому нема чого приховувати і боятися. Це нормальна реакція нервової системи. Цікаво те, що чим сильніше нервує людина, тим точніше виходять результати поліграфа.


Чи можна довіряти поліграфу?


Потрібно розуміти, що поліграф - це складний пристрій, що реагує на пульс, потовиділення і дихання під час тестування. За всіма цими параметрами і показниками слідкує комп'ютер і дає певні висновки. Тому, не важливо, нервуєтесь ви сильно або абсолютно розслаблені під час опитування, поліграф реагує на внутрішні процеси в організмі, які зовні ніяк не проявляються.


Крім самого пристрою тестування проводить саме досвідчений експерт, який часто є ще і відмінним психологом. Паралельно з апаратурою він робить свої висновки і спостереження. Все це в сумі і дозволяє визначити правдивість відповідей. Відзначимо, що наші поліграфологи - це експерти з великим досвідом, члени Асоціації поліграфологів і Антикорупційного бюро, судді, активісти соціальної і правової сфери.


Тестування на поліграфі - ціна


Кожна перевірка індивідуальна, як і кожна опитувана людина. Вартість перевірки на поліграфі залежить від типу тестування, а також від складності такої процедури. Достовірність даних залежить не тільки від устаткування, але і від того, хто спостерігає за цим процесом. Тому за тестування професіоналу потрібно заплатити більше.


Також ціна перевірки на детекторі брехні залежить від того, для чого проводиться дана процедура. Наприклад, для викриття злочинця або для викриття людини в звичайному побутовому обмані. Іноді додатково може застосовуватися психосоматичний аналіз.


Корпоративні перевірки співробітників включають в себе ряд звичайних питань і тому обійдуться замовнику помітно дешевше. Приємно і те, що такі перевірки зараз доступні не тільки в Києві, а й в інших великих містах України. В нашій команді працюють тільки досвідчені експерти, тому будь-яка перевірка буде проведена на вищому рівні і з незмінно високими показником достовірності.

НАШ ДОСВІД ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС!

У Вас є питання? ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ:
+38 (063) 165 9000
Ми працюємо 24/7